Airrent Apartments 5 Luxury Penthouse Jacuzzi Parking

  • 90 m²

Airrent Apartments 5 Luxury Penthouse Jacuzzi Parking Aten ligger 2 km från tågstationen Monastiraki och ungefär 7 minuters promenad från Akadimia Platonos. Lägenheten har bubbelpool för en mer fridfull vistelse.

Lägenheten har en solterrass.

Airrent Apartments 5 Luxury Penthouse Jacuzzi Parking erbjuder sina gäster bekvämligheter, som ett minikök, samt matplats.

Populära attraktioner i området inkluderar Kerameikos kyrkogård, ungefär 2 km bort. Om du vill utforska omgivningarna kan du besöka Akropolis, ungefär 10 minuter med bil från den här lägenheten. Boendet ligger 3 km från Akropolismuseet. 10 minuters promenad tar dig till tunnelbanestationen Larissis.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Airrent Apartments 5 Luxury Penthouse Jacuzzi Parking Aten
Elias' Family Flat In Plato'S Academy
Mobilpris

Elias' Family Flat In Plato'S Academy

9.6
Exceptionellt 25 recensioner
281 m från boendet
USD 103 USD 93
per natt
Modern#2
Mobilpris

Modern#2

7.8
Bra 30 recensioner
499 m från boendet
USD 63 USD 57
per natt
Ran'S Artsy Gallery
Mobilpris

Ran'S Artsy Gallery

8.0
Väldigt bra 28 recensioner
499 m från boendet
USD 57 USD 51
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    Boendetjänster

    • Säkerhetsfack
    • Säkerhet

    Matställen

    • Matplats utomhus

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar
    • Barnvagn

    Fritid

    • Solterass
    • Jacuzzi

    I rummen

    • Luftkonditionering
    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Klädkammare
    • Terrass
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss
    • Rökdetektorer
    • Brandsläckare

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:00
    Utcheckning: senast 11:00
    Licensnummer00003869117
    Vanliga frågor
    • ❓
      Hur stort är Airrent Apartments 5 Luxury Penthouse Jacuzzi Parking?
      Airrent Apartments 5 Luxury Penthouse Jacuzzi Parking har en total yta på 90 m².

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Airrent Apartments 5 Luxury Penthouse Jacuzzi Parking Aten

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng